.

.

РК Осветлување - E12 Candelabra База 25 Вати Матирано Торпедо Совет 130 Volt Декоративни Лустерот Сијалица (10 Парчиња) (25 Вати)

РК Осветлување - E12 Candelabra База 25 Вати Матирано Торпедо Совет 130 Volt Декоративни Лустерот Сијалица

DEN 347.52

Износ
Во продавницата.

Класичната Сијалица - Блескаво Осветлување Технологија за тоа Оригиналните Природни Топло Бела Светлина. 25 W Потрошувачка на Енергија на на 120/130 V Влезниот Напон.Декоративни Матирано Торпедо Совет Сијалица совршен за Лустери, пост месеци, и општа намена осветлување. 3.875" Долго x 1.25" Широк и E12 Candelabra Завртка База Сијалица.Декоративни Матирано Светлина помага да се произведе топло бела сјај без отсјај.Класичната Сијалица - E12 Candelabra База на располагање во 15 W, 25 W, 40 W и 60 W опции.Солидна Месинг База и доаѓа со Матирано Торпедо Совет Стакло.Оваа светилка работи на 120/130 Volt и е совршен за користење во Декоративни Лустери, Пост Месеци, и општа намена осветлување.Оваа светилка е блескаво сијалица која е совршен за лустерот, дома тела, или за општа намена осветлување апликации.Исто така достапен и во Јасен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите