.

.

QiiMii 1.5 Три Менгеме Филтер Плоча - Висок Притисок, Санитарни Фитинг со 6mm Дупки

QiiMii 1.5 Три Менгеме Филтер Плоча - Висок Притисок, Санитарни Фитинг со 6mm Дупки

DEN 2299.20

Износ
Во продавницата.

Материјал на Филтер Плоча : SS304. Филтер Плоча Врска Големина : Три Менгеме Од 1,5 Инчи.Висок Притисок Санитарни Фитинг со 6mm Дупки.Филтер Плоча Висина : 2 Инчи.Оваа перфорирана плоча е 3мм дебела со 6mm дупки и 8мм дупки, и е во согласност флеш сконцентриран во гајтанот создавање на лице за три менгеме дихтунзи за одмор против.Кога се филтрирани слоевита се акумулира во лицето на екранот заптивка растечкиот притисок, перфорирана плоча има заптивка во место и го спречува било екран раселување.Оваа перфорирана плоча е 3мм дебела со 6mm дупки и 8мм дупки, и е во согласност флеш сконцентриран во гајтанот создавање на лице за три менгеме дихтунзи за одмор против.Кога се филтрирани слоевита се акумулира во лицето на екранот заптивка растечкиот притисок, перфорирана плоча има заптивка во место и го спречува било екран раселување.Qii Mii три-менгеме филтер плочи им понуди на корисниците на голема солидна платформа за да им се помогне со филтрација во текот на процесот на екстракција и тие доаѓаат стандард со три менгеме екран дихтунзи достапни во различни големини и материјал видови.Qii Mii три-менгеме филтер плочи може да се користи истовремено со пепел помалку филтер трудови или други филтрација медиуми како нерѓосувачки челик топката лежишта или челична волна да се зголеми површината и филтрација ниво да се отстрани масти, липиди, восоци и други материјали за време на процесот на екстракција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите