.

.

Се Вклопи Во Системот H3541 Возачот/Патникот Страна Замена Jr. Западниот Брег Универзална Огледало

Се Вклопи Во Системот H3541 Возачот/Патникот Страна Замена Jr. Западниот Брег Универзална Огледало

DEN 918.48

Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 35.4 H x 12.2 L x 35.0 W (сантиметри).Земја на Потекло : Кина.Одговара тип : Универзална Одговара.Пакет Тежина : 1.76 килограми.Прилагодливи Замав Далеку Оружје, Возачот Или Совозачот Страна; Хром; 6" x 11".Jr.Западниот Брег огледало со тешки хром финиш.Продолжи да 12-14" и целосно прилагодлив оружје.Завртка подлога за безбедно монтирање на двете возачот или совозачот страна.Замав-далеку рака за монтирање во тие тесни места.Одговара на повеќето камиони.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите