.

.

Kenwood KFC-1696PS 6.5 Инчи 2 Начин Автомобил Звучници со 320 W Врв Моќ (Пар)

Kenwood KFC-1696PS 6.5 Инчи 2 Начин Автомобил Звучници со 320 W Врв Моќ (Пар)

DEN 1846.80

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 6.5 2-начин на говорникот пар може да биде инсталиран во различни возила.Опремени со полипропилен woofer конус со гума опкружуваат.Карактеристики на 1.19 инчен избалансирани купола tweeter за подобар квалитет на звукот.Акустична звук harmonizer подобрува одговор во 3.000 до 4.000 лица херц опсег.Звук областа подобрувач widens звукот поле.KFC-1696 PS 6-1/2" јазик рок на полипропилен конус со дијамант низа шема, која го минимизира искривувањето, додека гума опкружувачки обезбедува целокупната издржливост.Сите музички детали се управувани од страна на избалансиран купола tweeter и дисперзија е подобрена од страна на Kenwoods заштитен Звук Областа Зголемување.Kenwoods Акустична Звук Harmonizer користи слотови на планината домување на tweeter да се подобри транзицијата кон повисоки фреквенции, така ќе искуство неспокојот звук во целина.Grilles се вклучени за сопствени инсталации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите