.

.

ЕД-Lumos Деца Бања Пешкир Маскирани Bathrobe Диносаурус Шема Детска Облека Супер Меки Маскирани Poncho за Пинк Девојки

ЕД-Lumos Деца Бања Пешкир Маскирани Bathrobe Диносаурус Шема Детска Облека Супер Меки Маскирани Poncho за Пинк

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Големина : Прошири должина и ширина е за 66cm X65cm.Таа е погодна за деца од 90см-120cm висина.Материјал : Ултра-лесни материјали, 85% Полиестер и 15% Најлон.Кожата пријателски ткаенина, супер меки, удобни и многу абсорбента.Прекрасен Дизајн : Симпатична диносаурусите модел стил, вашите деца ќе го сакам!со вграден во хауба која им помага на сува коса и држи надвор ветрот.Удобен : Скриени копчиња дизајн е совршен за децата да се стави на и надвор, и држи топло.Лесно да се свитка и го носат, погоден за патување.Повод : Тоа не е само бања пешкир, но исто така плажа крпа, дете bathrobe, базен poncho крпа.Одлично за сурфери, windsurfers, пливачи и сл. 85% Полиестер(Кожата пријателски ткаенина, се чувствуваат удобно, не се изедначи и не на штета на деца'skin.). 15% Најлон(Superfine влакна, ја апсорбира водата брзо и брзо канализација.).Бања.Плажа.Базен.Бањата.Ве молиме перење под 30 степени на вода.Ве молиме за перење кога ќе ги прима бања крпи пред да го користите.Бања крпи можат да се перат во машината за перење.Не железо.Не сува чиста.Не собори сува.Не користите кајгана.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите