.

.

CAOODKDK Патување Кабел Организатор Торба Водоотпорен Преносни Електронски Организатор, Електроника Додатоци Организатор Торба за Кабли, Полначи, Моќ Банка, Глувчето

CAOODKDK Патување Кабел Организатор Торба Водоотпорен Преносни Електронски Организатор, Електроника Додатоци

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова организатор dividers се направени од издржлив и полиестер, водоотпорен материјал.Добро поместена полу-флексибилни внатрешни работи, одлична заштита за вашиот gadgets, од гребнатини, прашина, влијанија, и случајно испуштање.ГОЛЕМИНА : 9.64" x7.28" x 3.93".Пренослив дизајн и идеални големина е лесно да се носат и се вклопуваат во вашата чанта и багаж.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Оваа техника торба има две прегради со повеќе еластична бендови и решетката џебови за чување на разни електронски додатоци, како полнач, хард диск, слушалки, батерии, глувчето и други компјутерски додатоци.ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА - Тоа може да се одржи моќта адаптери, полнач за батерии, моќ банка,хард диск, мемориски картички,дигитална камера,пенкало,selfie стап,кабли, надворешен поттикнувач, flashdrive, основна прва помош предмети, полначи, неколку USB кабли, ножици, шминка, пасош ,мемориски картички,клуч, паметни телефони и такви.Овој кабел организатор голема торба за чување сè да патуваат и семејна употреба.ГАРАНЦИЈА - Ако имате било какви прашања или не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас 24 часа на ден.Бидете сигурни дека за да ви даде добар шопинг искуство.Ако нашите електрични додатоци торба не ги исполнуваат вашите барања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и ние ќе испрати сте нов замена или прашање за враќање на средствата.Боја : DZ bao - Црна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите