.

.

15 компјутери Helicoil Тема Поправка Вметнете во Собата, М9 x 1.25 x 13.5 mm Компатибилен Авто Автомобил Страна Постави Алатка

15 компјутери Helicoil Тема Поправка Вметнете во Собата, М9 x 1.25 x 13.5 mm Компатибилен Авто Автомобил Страна

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Изработени од high speed премиум квалитет материјал, сигурни и трајни производи за долго време се користи.Погоден за моторот поправка и други автомобилската апликации, за враќање на оштетени теми. 15 Компјутери тема поправка комплет вклучувајќи тема инсерти, вежба малку, допрете тема, внесете инсталација, повлечи кршење алатка.Оваа тема поправка комплет е совршено решение за оштетени или одземени прислушувани дупка.Описи : 1. Изработени од high speed премиум квалитет материјал, сигурни и трајни производи за долго време се користи. 2. Погоден за моторот поправка и други автомобилската апликации, за враќање на оштетени теми . 3.15 Компјутери тема поправка комплет вклучувајќи тема инсерти, вежба малку, допрете тема, внесете инсталација, повлечи кршење алатка. 4.Оваа тема поправка комплет е совршено решение за оштетени или одземени прислушувани дупка. 5. Големина : M9x1.25мм.Жица Тема Внесува Должина : 1cm(0.39") Пакет : Тема Поправка Вметнете Случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите