.

.

LIFVER Големи Филџани Кафе, 18 Унци Филџани Кафе Сет од 6 со Рачка, Керамички Големи Чаши за Кафе, Чај, Какао, Божиќ, денот на Благодарноста Housewarming Партија Подарок, Мулти Б

LIFVER Големи Филџани Кафе, 18 Унци Филџани Кафе Сет од 6 со Рачка, Керамички Големи Чаши за Кафе, Чај, Какао,

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

Уживајте во вашето време.Дали Тоа е од Витално значење за Добивање на Вас надвор од Кревет Наутро или е Единственото Нешто Што ги Држи Ви се Случува на Работа, Кафе Игра Клучна Улога во Многу Народи Животи.Кригла се Справува со Прилагодена за Нас Клиентите Се Полесно да се Одржи и да се Откажам.На задебелена детали на купот на устата ќе почнат подобра да го заштити непцата на старите лица и децата.кога Ќе Се Пиење, на Вашите Усни, Ќе се Добие Подобар Допир. Тие се совршени за cappuccino, кафе, чај, какао, mulled пијалоци.За среќа, LIFVER 18 оз Филџани Кафе Сме Тука да ви помогнеме.Погоден за подароци за божиќ, ноќта на вештерките, денот на вљубените, housewarming подароци, татковци ден, мајки ден.Како подарок.LIFVER чаши со портокалова, жолта, црвена, виолетова, сина, зелена боја од надвор, можете да изберете која да одговараат на вашите јадења.Повеќе Совршен Ергономија Design The Дизајнер на Lifver Дава Кригла на "усна".Совршен за големи чаши фанови да пијат кафе, чај, топло чоколадо.Повеќе Совршен Ергономски Дизајн.кога Ќе Се Пиење, на Вашите Усни, Ќе се Добие Подобар Допир.Висок квалитет на Кафе Mugs Lifver Филџани Кафе Се Направени од 1300 целзиусови Степени Високи-температура Порцелан, Купот е Посветла и Повеќе Издржливи.И во денот на благодарноста божиќ одмор лица, мажите и жените можат да користат чаши со различни бои за да се избегне мешање.Наоѓање Дека Совршен Чаши, Оној Кој Има Право Количина на Кафе.Чаши Обично Се Справува и Задржете Поголема Количина на Течност Од Другите Видови на Купот.Голем Кафе Кригла е Тип на Чаша Обично се Користи за Пиење Топли Напитоци Како што се Кафе, Топло Чоколадо, Супа, или Чај.Lifver Филџани Кафе Се Направени од 1300 целзиусови Степени Високи-температура Порцелан, Купот е Посветла и Повеќе Издржливи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите