.

.

Aexit 4.7 Сребрена Чистење & Полирање Прибор на Ѕвонење Meatl Држачот за 3мм Круг Абразиви Мелење Индустриски Полирање Камења Масло Камен

Aexit 4.7 Сребрена Чистење & Полирање Прибор на Ѕвонење Meatl Држачот за 3мм Круг Абразиви Мелење Индустриски

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Керамички Камен Држач;Одговара Камен Кол : 3мм.Материјал : Метал;Вкупната Големина : 120 x 7mm/4.7" x 0.28" (L*D).Боја : Сребрена На Ѕвонење.Тежина : 28g.Pakcage Содржина : 1 x Керамички Камен Држачот.За полирање и deburring на сите metals Extremely трајни и flexible For полирање и deburring на сите metals For употреба во ултразвучно и механички reciprocators, или со рака.Носителот Само, камен не е вклучена овде.0.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите