.

.

Outland 391102513 Црна Брзо Ослободување Огледало (Правоаголни 97-up Jeep Wrangler TJ и JK)

Outland 391102513 Црна Брзо Ослободување Огледало (Правоаголни 97-up Jeep Wrangler TJ и JK)

DEN 491.76

Износ
Во продавницата.

Црна Насликани.Заклучување knob монтажа.Пар.Лесен за инсталација и отстранување.Прилагодливи оружје за зголемување на видливоста.Ова Огледало Релокација Комплет од Outland Автомобилската е идеален начин да им овозможат на вашиот Џип за патишта или патеки кога ќе го напуштите вашиот врати дома.Специјално дизајниран загради гром директно да шофершајбната зглоб на 97-17 Wrangler модели и се прав обложен со Црни долги-трајни добар изглед.Комплет вклучува огледало на монтирање на протезата со хардвер, прилагодлив огледало рака, правоаголни огледало главата и лесен-за-користење thumbscrew што го прави отстранување на огледала на cinch!Одговара на левата ИЛИ десната страна. (Користите 391102512 за еден пар на огледала).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите