.

.

HomePop Rimo Тапациран Вооружени Чување на Клупата со Перници, Светло Сива

HomePop Rimo Тапациран Вооружени Чување на Клупата со Перници, Светло Сива

DEN 278.40

Износ
Во продавницата.

Димензии : 28 инчи висок x 52 инчи широка x 19 инчи длабоки.Материјал : Дрво и Полиестер.Капацитет : Поддржува до 250 килограми.Нега и Чистење : Место Чисти Само.Тежина : 53.9 фунти.На Rimo Сомот Складирање Клупата карактеристики чиста обрабени рамка, а welted цвест и малку заострените нозете во комплементарна заврши.Нудат модерна средината век стил со додадена функцијата на просторната меморија, Rimo е топ лесно лифтови исклучување на продавница ќебиња, перници и многу повеќе.Опфатени во богат кадифени ткаенини со многу мека страна, Rimo тапациран чување на клупата ќе додадете драматична талент за секоја спална соба, дневна соба или влез.Две појавување зајакнат перници се вклучени.Оваа елегантна сомот клупата е лесно да се соберат и да се одржи со самото место за чистење како што е потребно.Во Home Pop, ние веруваме дека вашиот дом е светилиште, за да го негува твоите најдобри себе, ги инспирира оптимизам, и се запали креативно живеење.Тоа е зошто тоа е нашата мисија да се создаде уникатен, дизајнер акцент парчиња достапни за секого.Не секој има буџет за реновирање соба, но веруваме дека еден акцент парче е за сите што е потребно да се трансформира една.Home Pop нуди уникатен избор на јадење столици, складирање, клупи, како и дополнителни акцент мебел кои ќе се воздигне удобноста на вашиот дом со стил.Со едноставно "поп" од Home Pop, можете да ги истакнуваат срцето на вашиот дом за траен семејство спомени да дојде.Проверете го нашиот Бренд Продавницата за повеќе неодолива стилови кои ќе го направат вашиот Дом "ПОП"!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите