.

.

GNet G-НА 2 Каналот Dashcam (32GB) HEVC, 60 FPS и Вистински HDR | WiFi + ADAS + GPS + Hardwiring Кабел + Паркинг Режим

GNet G-НА 2 Каналот Dashcam (32GB) HEVC, 60 FPS и Вистински HDR | WiFi + ADAS + GPS + Hardwiring Кабел + Паркинг

DEN 4317.60

Износ
Во продавницата.

Full HD CMOS Сензор Пред Камери 1080 P (1920x1080 P) /Max 60fps & Задните Камери 1080 P (1920x1080 P) /Max 30fps Пред Камери : 160º /Задните Камери : 150º H. 265 /ADPCM До 1 TB (Вклучувајќи 32 GB Мемориска картичка) Wi-Fi dongle поддржува со Посветен GNET апликација(i OS, Android) НОЌНО ADAS. "Г-SYNCLOUD" за флит менаџмент систем од страна на нашите сопствени технологија.Неограничен капацитет за складирање надвор од ограничувањето на цртичка камера складирање.ВИСТИНСКИ HDR : Вистински HDR технологија.Се разликуваат снимањето на светлината крварење во текот на ноќта.Вистински HDR функција е овозможен за да се обезбеди јасно снимањето на квалитетот во различни услови на осветлување, како што се светло крварење, тунелирање и назад осветлување при возење во текот на ноќта.ADAS : 3 функции за безбедно drving.Напредни Безбедно Возење Помош Систем (ADAS) Ажурирање. 3 функции за безбедно возење : Напред Заминување Nitification (FVSA), Напред Колекција Откривање Nitification (FCWS), Лејн Заминување Детекција (LDWS).ВРЕМЕ ЗАСТАРУВААТ : Автоматски да се применуваат ВРЕМЕ ЗАСТАРУВААТ функција, ШИРОК АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ ЛЕЌА : Оптимален агол на гледање, без дисторзија.G-НЕТО СТАН : Smartphone линк преку Wi-Fi.LBP ФУНКЦИЈА : Интелигентни функција за возило батеријата празнење заштита.HNET PC ГЛЕДАЧОТ : Гледачот програма за PC.Full HD CMOS Сензор Пред Камери 1080 P (1920x1080 P) /Max 60fps & Задните Камери 1080 P (1920x1080 P) /Max 30fps Пред Камери : 160º /Задните Камери : 150º H. 265 /ADPCM До 1 TB (Вклучувајќи 32 GB Мемориска картичка) Wi-Fi dongle поддржува со Посветен GNET апликација(i OS, Android) НОЌНО ADAS.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите