.

.

Накит Кабинет Голема Кутија Организатор со Огледало Чување Дома Earring носителот

Накит Кабинет Голема Кутија Организатор со Огледало Чување Дома Earring носителот

DEN 263.28

Износ
Во продавницата.

【ЅИД&ВРАТАТА МОНТИРАНИ 】 -Прилагодлив височини достапни кога виси на накит кабинет над вратата со куки, исто така можете да монтирање на ѕид со завртки вклучени за да се спаси подот.Фиока Големина : 2.1" 2.5" 6.5" ВО.Патување накит организатор накит складирање модерна организаторот за накит естетски естетски оркестарот модерна организаторот за накит естетски накит складирање модерна организаторот за накит.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите