.

.

Генерички 84inch Пати До Масажа, Спа Кревет Лицето Тетоважа 3 Виткање Салон Табела со ПВЦ Кожа, Лице Лулка Кревет со Носење Масажа Табела (Црна)

Генерички 84inch Пати До Масажа, Спа Кревет Лицето Тетоважа 3 Виткање Салон Табела со ПВЦ Кожа, Лице Лулка

DEN 491.76

Износ
Во продавницата.

Тежина Капацитет : 496 кг Пакет се вклучуваат : 1 x Масажа табела 1 x потпирачи за глава 2 x Потпирач 1 x Носење.СОВРШЕНОСТ ВО ДЕТАЛИ ОБРАБОТКА : масажа табела покрие обвиткан во луксузен ПВЦ кожа, трајни, привремени, и лесно се чистат, но спа кревет нема офанзива мириса како други синтетички материјали.ЕДНОСТАВНО ДА се ПОСТАВИ : Оваа масажа кревет не бара никакви алатки , Сите што требаше да направи беше отворена/одвиваат масажа кревет од средината и нозете автоматски падна во место.Преносни масажа табела вклучува трајни за носење.Едноставно приспособување на висина на дршката метод е погоден за масер да работи подобро со спа кревет.3 СЕКЦИИ ДИЗАЈН : преносни масажа табела е дизајниран во 3 дела.Безбедносно заклучување обезбедува безбеден и удобен вршење на масажа кревет.Пати масажа приказна масажа кревет преносни масажа табела.Масажа табела масажа кревет спа кревет.Оваа масажа табела додатоци вклучува носи торба.Оваа масажа табела е идеален за професионални терапевти, Терапија stundents, и на домашните корисници слично.Технички Детали : Рамка : Дрвени Subtype : 2 секции Материјал : Дрвена рамка, со Врвен квалитет со Висока густина пена & СТП Производ Големина (со потпирачи за глава) : 84" × 23.ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ МАСАЖА ТАБЕЛА : На секој здрав нозете на масажа кревет се опремени со висина-прилагодлив копчиња, која може да се прилагоди за масажа на табелата височината со вртење на копчето.ПРЕНОСНИ И ЛЕСЕН : масажа табела лесно да се движите низ ако сте патуваат естетичар или професионална масажа!Оваа масажа табела за 29lbs.Картон Големина : 48.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите