.

.

7 Основни Дома Корисна Игла Асортиман: Криви Душек Игла, Гловер е Игла, Тепих Игла, Плови Игла, Директно Тапацир Игла, Вреќа Игла, Криви Прашања Игла

7 Основни Дома Корисна Игла Асортиман: Криви Душек Игла, Гловер е Игла, Тепих Игла, Плови Игла, Директно Тапацир

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Корисна Игли,Гловер е/Кожа/Тепих/Плови/Платно Игла Занает во Собата.Материјал : Високо квалитетен челик. 7 Основни Вклучува : 1 компјутер од Гловер е Игла за Шиење Кожа и Furs(5.1 cm) 1 парче Тепих Игла за Шиење Тепих и Тешки Ткаенина.(4.35 cm) 1 компјутер од Плови Игла за шиење платно, Церада и Венецијански Ролетни.(5.1 cm) 1 Pcs на Директно Тапацир Игла за поправка на столици, софи и столче.(8.6 cm) 1 компјутер од Вреќа Игла за шиење вреќи, кеси и попречува(7.3 cm) 1 компјутер од мали криви Душек игла(3 CM) 1 компјутер lf голема Криви Душек Игла за шиење Текстил и Душек.(5 CM).Пакет се Вклучени : 1 компјутер од голема Криви Душек Игла за шиење Текстил и Душек(5 CM) 1 компјутер од Гловер е Игла за Шиење Кожа и Furs(5.1 cm) 1 парче Тепих Игла за Шиење Тепих и Тешки Ткаенина(4.35 cm) 1 компјутер од Плови Игла за шиење платно, Церада и Венецијански Ролетни(5.1 cm) 1 компјутер од Директно Тапацир Игла за поправка на столици, софи и столче(8.6 cm) 1 компјутер од Вреќа Игла за шиење вреќи, кеси и попречува(7.3 см) 1 компјутер од мали криви Душек игла(3 CM) Карактеристики : Корисна Игли,Гловер е/Кожа/Тепих/Плови/Платно Игла Занает Сет Материјал : Високо квалитетен челик 7 Основни Вклучува : 1 компјутер од Гловер е Игла за Шиење Кожа и Furs(5.1 cm) 1 парче Тепих Игла за Шиење Тепих и Тешки Ткаенина.(4.35 cm) 1 компјутер од Плови Игла за шиење платно, Церада и Венецијански Ролетни.(5.1 cm) 1 Pcs на Директно Тапацир Игла за поправка на столици, софи и столче.(8.6 cm) 1 компјутер од Вреќа Игла за шиење вреќи, кеси и попречува(7.3 cm) 1 компјутер од мали криви Душек игла(3 CM) 1 компјутер lf голема Криви Душек Игла за шиење Текстил и Душек.(5 CM).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите