.

.

Нано Стакло Нокти Датотека, Полирање Датотека за Нокти Пескарење Exfoliating Мртвите Кожата Смена Нокти Алатка за Бремени Жени(#3)

Нано Стакло Нокти Датотека, Полирање Датотека за Нокти Пескарење Exfoliating Мртвите Кожата Смена Нокти Алатка

DEN 150.96

Износ
Во продавницата.

【Трајни】Нокти датотека дебелината е умерен и тоа не е лесно да се скрши, да се ослободи од ноктите прашина лесно, ви обезбедува удобен и пријатен полирање искуство.7 инчен, 9cm / 3. 【Трајни】Нокти датотека дебелината е умерен и тоа не е лесно да се скрши, да се ослободи од ноктите прашина лесно, ви обезбедува удобен и пријатен полирање искуство.

Параметрите на производот

  :

Им се допаѓа и на купувачите