.

.

М12 Тема Поправка Комплет, Нишка Поправка Комплет, 25Pcs за Општа Челик и Не - Ферро Легура Слепи Дупка Машини за Обработка Обработка

М12 Тема Поправка Комплет, Нишка Поправка Комплет, 25Pcs за Општа Челик и Не - Ферро Легура Слепи Дупка Машини

DEN 664.56

Износ
Во продавницата.

Одличен избор за враќање на оштетени теми секаде каде челик, железо, алуминиум и метални нишки се лупено, прекрстени или оштетени.Квалитетот метал материјал производство обезбеди максимална издржливост.Дојде со транспарентна пластична кутија за складирање, лесен и удобен до продавница и да се носат.Важечки за сите видови на машини за обработка, на состанокот различни потреби.Може да има поефикасно одржување ефикасност отколку повеќето други замени.Функција : 1. Важечки за сите видови на машини за обработка, на состанокот различни потреби.2. Може да има поефикасно одржување ефикасност отколку повеќето други замени.3. Одличен избор за враќање на оштетени теми секаде каде челик, железо, алуминиум и метални нишки се лупено, прекрстени или оштетени.4. Квалитетот метал материјал производство обезбеди максимална издржливост.5. Дојде со транспарентна пластична кутија за складирање, лесен и удобен до продавница и да се носат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тема Поправка Kit Material : Метал Применливи Тип : Обичен челик жица завртка ракав, self - locking type Box Материјал : Транспарентна plastic Specification : M12 Application Поле : се Применува за општиот челик и не - ферро легури, слепи дупка обработка, што се применува на сите видови на обработка machinery Assembly Технологија на Жица Завртка Sleeve Process Линија : (1) за Дупчење (2) Прислушување (3) Откривање (4) Собранието (5) се Справи со Отстранување (6) Detection Package Листата : 1 x Wrench1 x Breaker1 x Тема Tap1 x Вежба Bit1 x Хексадецимален Штекер wrench20 x Завртка Штекер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите