.

.

iFCOW Тапа Поздравниот Главата Филтер Млазницата Домаќинство Вода од чешма Бустер Туш 3 Начини Кујна Вода Филтер Млазницата Заштеда на Вода Уред Универзална

iFCOW Тапа Поздравниот Главата Филтер Млазницата Домаќинство Вода од чешма Бустер Туш 3 Начини Кујна Вода Филтер

DEN 2059.20

Износ
Во продавницата.

3-режим спреј : Авион, Jet + Бања и Туш.Лесно да се инсталира.Издржливи. 360-Степен Пресврт и Лесна Контрола.Ги намалува трошоците за енергија и вода користење и до 70%.Погоден за повеќето круг чешми.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + ABS + Silicone Weight : 75g SIZE : 5.5 * 8.5 CMNote : 1. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина.Ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и проверка на мерењата да се избере вистинската големина!2. Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете.3. Ние го цениме вашето разбирање.Пакет содржи : 1 x Moveable Кујна Rotatable Славина за Вода Филтер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите