.

.

ИРВИН 1869391 WeldTec Авто-Храна за Дупчење Дрво Малку, 2 9/16-Инчен

ИРВИН 1869391 WeldTec Авто-Храна за Дупчење Дрво Малку, 2 9/16-Инчен

DEN 755.04

Износ
Во продавницата.

Иновативни заварени најсовремена за екстремни животот во тешка материјали, вклучувајќи и ноктите-вградени дрво.Заменливи завртка-точка совет е поголем и повеќе трајни и ја повлекува малку брзо за чистење, точно дупки наспроти претходната ИРВИН авто-feed битови. 7/16" хексадецимален брзо-промена месо тело го намалува лизгање во стандард chucks и е компатибилен со сите 7/16" влијание вежби.Пакет Тежина : 1.0 фунти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите