.

.

Солиден Риџ 11025.25 Трага Огледало за Полнење, Круг, Пар; 18-Тековната Jeep Wrangler/Гладијатор , црна

Солиден Риџ 11025.25 Трага Огледало за Полнење, Круг, Пар; 18-Тековната Jeep Wrangler/Гладијатор , црна

DEN 1397.52

Износ
Во продавницата.

ТЕРЕНСКИ ДОДАТОЦИ : Добие сериозни за off-возење со различни забавува куки, hitches & колекции кои се даде начин за излез во леплива ситуации.Секој огледало собрание го заврши со трајни и атрактивни Тешки Сатен Црна Прав Грб заврши и ги содржи сите потребни хардвер за инсталација.Солиден Риџ Трага Огледала обезбеди едноставен топ-огледало на решение кое не е само високо-функционален, но изгледа одлично И ви држи легално.Вклучува 2 огледала & монтажа хардвер.OFF-ROAD РЕТРОВИЗОРИ : подгответе Се за off-road авантура со овие погодно топ-на огледала за кога ќе отиде да го напуштите вашиот Џип врати дома.Солиден Риџ Трага Огледала одговара на левата ИЛИ десната страна на возилото и се достапни во синглови и парови.Нашите Л Трага Огледала функција долго прилагодливи огледало рака за поголема видливост и корисна патент jamb орев дизајн за брзо инсталација и отстранување.Изберете од традиционалната правоаголна огледало главата или тркалезно огледало за повеќе ретро изглед.ПАТЕКА РЕТРОВИЗОРИ : Овие трага огледала функција долго прилагодливи огледало рака за поголема видливост и лесен за употреба jamb орев дизајн нуди брза инсталација и отстранување.СОЛИДЕН РИЏ ЏИП ДЕЛОВИ : да Смета на Солиден Риџ да ви обезбеди со докажано Џип делови и додатоци како браници, лифт колекции, тркала, внатрешни додатоци, подни облоги и повеќе за различни модели на Jeep.Но, оставајќи вашиот врати зад себе остава без страна-ретровизорите и може да се стави на повреда на законот во повеќето држави.Оставајќи вашиот Wrangler Л е врати дома и уживање на задоволство на open-air возење е искуство како ниеден друг.Компатибилен со цевка & safari врати.Ние нудиме winches, обновување опрема, цевки врати, огледало колекции и повеќе додатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите