.

.

Whavel 12 Пакет за Коса Scrunchies Розова Сомот Ластичињата Scrunchy Bobbles Мека венчиња за Коса Врски за Жени, Девојки, 12 Парчиња (Розева)

Whavel 12 Пакет за Коса Scrunchies Розова Сомот Ластичињата Scrunchy Bobbles Мека венчиња за Коса Врски за

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

❀【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】Пакетот Вклучува 12 парчиња розова коса scrunchies, МЕКА ТКАЕНИНА.Овие коса scrunchies се направени од мека удобно материјал со трајни гумени бендот во внатрешноста на ткаенина да се одржи вашата коса и за вашата коса. ❀【КЛАСИЧЕН и МОДА】Материјал од Кадифе и Еластична Бенд, Меки и Удобни за користење.Тие се функционални, разновиден, стилски и овозможи лесно, удобно фризирање.Овие scrunchies се погодни за различни прилики, како што партии, свечености, или со секојдневно носење, направете ја вашата фризура повеќе атрактивни. ❀【ЕДНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО】Надворешниот дијаметар е прибл. 11 cm/ 4.3 инчи, на unexpanded внатрешен дијаметар е прибл. 3.5 cm/ 1.4 инчи.Тоа одговара на повеќето од влакната.Надворешниот дијаметар на сомот коса scrunchies е 11 cm/ 4.3 инчи. ❀【СОМОТ МАТЕРИЈАЛ】Овие венчиња се направени од помек сомот, добра текстура, сјајна и и удобно, секоја коса бенд со трајни гумени бендот, може да се поправи на вашата коса добро и ќе не боли вашата коса.Изгледа голема во косата и е не-браздата коса scrunchy за целиот ден удобност.Косата Bobble се вклопува просечна големина коњче. ❀【100% ЗАДОВОЛСТВО】Ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој производ од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе направиме се во наша моќ да се реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите