.

.

Читање Багажник, Читање Носителот Прилагодливи Не-Токсични за Списанието Носителот

Читање Багажник, Читање Носителот Прилагодливи Не-Токсични за Списанието Носителот

DEN 1231.20

Износ
Во продавницата.

Стенд огради рамен погодно за лесно складирање кога не е во употреба.Добие подобра визуелна агол со притискање на копчето за назад.Постабилна и издржливи, полиран мазна, не е лесно да деформација, подолг сервисен живот.Читање светилка, заштита на животната средина и заштеда на енергија, мека светлина не е груби, заштита на видот.Направени од високо квалитетна ABS материјал, кој е издржлив и нетоксичен.Опис : Овој сестран книга екранот стојат може да се користи на заводот, биро, кујната countertop, круг или се во кревет.Читање светилка има мека светлина не е груби, заштита на видот.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетна ABS материјал, кој е издржлив и нетоксичен.2. Прилагодливи 0-180° reanding агол да се добие подобар визуелен агол со притискање на копчето за назад.3. Стенд огради рамен погодно за лесно складирање кога не е во употреба.4. Постабилна и издржливи, полиран мазна, не е лесно да деформација, подолг сервисен живот.5. Читање светилка, заштита на животната средина и заштеда на енергија, мека светлина не е груби, заштита на видот.6. Двојно клип дизајн, прилагодлив книга носителот широко се применуваат во различни големини, може да биде како списание носителот, учебник стојат, готвачот одмор или таблет стојат, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Читање Stand Material : ABS, Plastic Color : Blue Reading Светилка Должина : Околу. 30cm / 11.8 inch Reading Стојат Големина : Прибл. 30*21cm / 11.8*8.3 inch Package листа : 1 x Читање Stand1 x Клип Светилка (3*AAA батерии не се вклучени)1 x USB Напојување Line Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Reading Stand
Material:
ABS, Plastic
Color:
Blue
Reading Lamp Length:
Approx. 30cm / 11.8inch
Reading Stand Size:
Approx. 30*21cm / 11.8*8.3inch
Package list:
1 x Reading Stand :
1 x Clip Lamp (3*AAA batteries not included) :
1 x USB Power Line :
Notes:
1. The actual product color may deviate from the photo due to light. :
2. There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Им се допаѓа и на купувачите