.

.

L-На Поправка на Дел Надворешни Хексадецимален Проширување Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртки M6x80mm Сребро (Пакување од 5)

L-На Поправка на Дел Надворешни Хексадецимален Проширување Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртки

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

????Високо-квалитетни материјали : 304 од не ' рѓосувачки челик, со силен и издржлив карактеристики; Боја : сребро; Максимално оптоварување : 170kg/370 LB. ????Лесна Инсталација:Конкретни сидро и ѕидани сидро. ????Проширување Завртки Големина : M6x80mm; Целосна должина : 85mm/3.35"; должина на ѕидот дел : 78mm/3.07"; M6 : тема пречник од 6mm/0.24", треба да се користи 8mm/0.31" ударна дупка, обвивка дијаметар : 7.5 mm/0.3". ????Широка Употреба:Широко се користи во guardrails, анти-кражба вратите и прозорците, дожд canopies, климатизација надворешни рамка одредување, дом, инженеринг и така натаму. ????100% Задоволни Услуга : Уживајте мазна 2. Завртка одредување на делови со дупки во фиксната предмети со завртки; 3. Да затропа на проширување завртка за полнење (заедно со објектот е фиксиран) во дупка; 4. Затегнете ја завртката со клуч, и конус што се проширува проширување цевка за да се поправи тоа.Користи рачни мерења, не може да биде 1-2mm грешка, ве молиме да се разбере.Пакет Вклучувајќи : 5x проширување водител на завртки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите