.

.

PowerCoil 3523-22.00 К Метрички Слободни Работи Серпентина Навој Вметнете Комплет, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, M22-1.5 Тема Големина, 33 мм Инсталиран Должина

PowerCoil 3523-22.00 К Метрички Слободни Работи Серпентина Навој Вметнете Комплет, 304 од не ' Рѓосувачки Челик,

DEN 1726.32

Износ
Во продавницата.

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на нови посилни теми во оригинална опрема.Откако опремени, нивната позиција е одржуван од страна на дејството на радијална притисок помеѓу нивните калеми и flanks на прислушувани дупка.Обезбеди постојан, корозија и носат отпорни на внатрешната нишка што обично е посилна од оригиналот родител материјал тема.Достапна во слободен работи (мимика стандардна тема) или во тема за заклучување (спречување на завртки од вибрации лабава).Бесплатни Работи Произведени од прецизност профилирани аустенитно нерѓосувачки челик жица рана во спирален спирала, Power Coil слободни работи внесува имаат пролет како појава.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите