.

.

CJGS Вода Филтер Систем, Прочистувач на Вода, Обновливи Prefilter Вода Систем Заштитник, за Пред-Филтрирање Систем за Градот/И Вода, од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Пред-Фил?

CJGS Вода Филтер Систем, Прочистувач на Вода, Обновливи Prefilter Вода Систем Заштитник, за Пред-Филтрирање

DEN 1488.00

Износ
Во продавницата.

Има малку разлика помеѓу вистински објекти и фотографии, поради фактори како што се светло, дисплеј и агол. 【40 Micron~60 Micron филтрација】Prefilter има најдобри филтрација го оценувате да се заштити за повеќето големини на големи честички. 【Лесно Чистење И Замена】Отвори на дното вентил и филтер ќе се чисти автоматски. Испирање и повторна употреба земе тешки обемот на работа на пофини филтрите што следат.【Детали за производот】◆◆ Материјал : lead-free месинг, 316 L не ' рѓосувачки челик мрежа◆◆ Боја : како што е прикажано на сликата◆◆ Филтер Оценка : 40 microns~60 microns◆◆ Тежина : околу 1 KG【Пакет Листа】1 * Prefilter【Забелешка】1. Првиот филтер во 40 microns~60 microns.Ви благодариме за разбирањето.Препорачливо е да се измијат редовно (дневна или неделна), во зависност од потрошувачката на вода, песок содржина и цврстина, и може да се користи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите