.

.

Lassig Пливање Постави Девојки, Polka Точки Морнарица, 18 Месеци

Lassig Пливање Постави Девојки, Polka Точки Морнарица, 18 Месеци

DEN 189.60

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Sunprotection UFP 50+.Пливаат Set - пливаат пелена& шапка.Водоотпорен пелена со абсорбента лесна внатрешна обвивка и влага контрола : едно-насочен wicking обвивка.Реверзибилна кофа капа со везени претходно биле вклучени.Боја : Polka Точки Морнарица | Големина : 18 Месеци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите