.

.

DenTek Три Чисти Напредни Чистење На Забен Конец Зема, Не Се Скрши И Без Делите Забен Конец, 90 Count

DenTek Три Чисти Напредни Чистење На Забен Конец Зема, Не Се Скрши И Без Делите Забен Конец, 90 Count

DEN 88.80

Износ
Во продавницата.

Струже меѓу тесни забите и го стимулира непцата.Текстура ги собереш длабоко чисти помеѓу забите, за да се отстрани храната и плакот.Јазик почиста се бори против лош здив со ментолот вкус.Напредни флуорид слој на секоја мотиката.кликни да ги.Den Tek Три Чисти Напредни Чистење на забен Конец Зема имаме најтенкиот, најсилните конец што нема да се скрши или уништи.Конецот на Den Tek Три Чисти Напредни Чистење на забен Конец Зема е составен од над 200 поединечни чистење насоки.Микро-текстура помага да ги собереш scrape далеку тврдоглав делови од храна и плакот, и на јазик почиста помага да се бори против лош здив.Den Tek Три Чисти Напредни Чистење на забен Конец Зема функција миење на устата експлозијата вкус на конецот за заби со флуорид-исполнет коса насоки.Додека вашите заби може да се чисти по користење на четка за заби и паста за заби, тие не се целосно чисто без чистење на просторот помеѓу забите каде храната и плакот имаат тенденција да останат.Користете Den Tek Три Чисти Напредни Чистење на забен Конец Веднаш да се отстрани забниот камен и делови од храна, кои често се остане заглавен помеѓу забите.Помогне да се спречи расипување на забите и забите дамки од чистење со конец за заби по секој оброк.Den Tek Три Чисти Напредни Чистење на забен Конец Зема доаѓаат со конец не-пауза за обезбедување квалитет – Den Tek уверува конецот на Den Tek Три Чисти Напредни Чистење на забен Конец Зема не ќе се скрши со нормална или вашите пари назад*.Den Tek Конец Зема се првите конец трансферот да биде прифатен од страна на АДА.Оди подалеку од четкање со Den Tek!Имаме сигурен низа на напредни стоматолошка технологија, за да помогне да се зачува и заштити вашите заби за цел живот. *Доказ за купување потребно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите