.

.

LULU99 Снег Панталони,за Жени Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес Работи Висока Половината Јога Панталони Божиќ Панталони

LULU99 Снег Панталони,за Жени Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес Работи Висока Половината Јога Панталони Божиќ

DEN 50.16

Износ
Во продавницата.

94" Панталона Должина : 94cm/37.61" ★★Големина : XXXL Половината : 80см/31.07" Панталона Должина : 89cm/35. ➤➤【Повод】 : Овие лето плажа шорцеви се многу погодни за јога, фитнес салата, lounging дома, вежбање или со секојдневно носење.77" Хип : 92cm/36. ♥ ♥Големина Внимание:големината е Азија големина, препорачливо е да се избере 1-2 големини поголеми. ➤➤【Појавување】 : Овој салон панталони се совршени за да се спарите со кратки ракави, т-маица,лето резервоарот блузи,јакни,јакна, фармерки, шорцеви,секојдневен sweatpants,погоден за пролет,лето,есен.ве молиме проверете ја големината на табелата во опис на производот.01" ☞☞плус големина женски фустан панталони бизнис секојдневен панталони за жени женска отвори дното пот панталони женска секојдневен панталони слаби искинале бел дното за жени висока waisted разгореа панталони товар панталони жените жените удобен водат цветни печати drawstring palazzo широк нога дневна панталона товар панталони sequin широк нога панталони жените кожа јога панталони за жени тенок фустан панталони за жени јога панталони за жени пот панталони со џебови жените boho панталони за жени широк нога plaid панталони за жени crzy Боја : Сива | Големина на : 3 X-Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Може да се користи со високи потпетици да се направи канцелариска работа панталони. ➤➤【Функција】 : Широк нога, еластичен појас, директно нога, слаби нозе, лабави, висок половината, еластичен појас, drawstring, bootcut, длабоки џебови, joggers за жените, вообичаена дневна панталони, јога панталони, тренингот работи панталони, отворено дневна облека, пижами панталони за жени, спијат ноќе дневна панталони, тренингот leggings за жените.жените јога панталони се изработени од највисок квалитет ткаенина, удобен водат & многу издржливи да ти чува ладно, суво & удобно како да работат надвор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите