.

.

40 Инчен Преносни Проекција Screen16:9 Мали Стигнале Кат Стои Мобилни Tabletop Екран со Стојат Лесни Носат & Трајни производи за Училиштата Состанок Затворен Отворено

40 Инчен Преносни Проекција Screen16:9 Мали Стигнале Кат Стои Мобилни Tabletop Екран со Стојат Лесни Носат

DEN 1162.80

Износ
Во продавницата.

1. Ова е еден вид на стигнале проектор екран, можете лесно може да се повлече на неа од кога ќе го користите и да се повлече до екранот домување, по употреба.39.9" x 3.3" x 3.3" компактна големина го прави погоден за извршување, така што ќе може да се види филмови секаде.Можете да го користите и во затворени простории и на отворено, како и презентации во училницата или канцеларија, домашно кино партии, или дворот филмски ноќи, итн.Белешки : 1. Екранот материјал е отпорни на дамки, може да се чисти со вода и мека крпа.Ве молиме имајте на екранот сува по перење за да се избегне намалување на животот на екранот. 2. Држете го кука(на горниот дел на екранот) лесно кога retracting, за да се избегне брзо retraction и трепкање на екранот за да го оштети екранот или стапица прст.Тоа е мат бел екран со 180° широк агол на гледање и да се добијат од 1.1, лесно се присутни на видео со висока дефиниција слики, како што се 4 K UHD, 8 K UHD, 1080 P филмови, и така натаму.Совршен за употреба во домашни театри, schoolrooms, канцеларии, сали за состаноци, итн.Спецификации : Екран Стил : 40" Пред Проектор Екран Екран Ткаенини : Мат Бела Дијагонала : 40" Aspect Ratio : 16 : 9 Гледање Агол : 160° Стекнат : 1.1 Пакет Содржина : 1 x 40" Проектор Екран 1 x Прирачник за Корисникот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите