.

.

Koason Андроид 10.25 инчен HD1920 Екран Надградба на Екранот Следи 4G LTE Мултимедијален Плеер GPS Навигација за Мерцедес Бенц C180 C200 C280 C300 C350 W204 S204 (2007-2010) NTG4.0

Koason Андроид 10.25 инчен HD1920 Екран Надградба на Екранот Следи 4G LTE Мултимедијален Плеер GPS Навигација

DEN 13416.00

Износ
Во продавницата.

Поддршка на 3 главни сателитски системи : GPS / Beidou / Глонасс, висока чувствителност!SD картичка користи SD3.Вграден Bluetooth, поддршка оригинални Bluetooth.Пакетот вклучува : 1* Android екран 1* Главни темперамент 1* USB кабелот 1* USB Аудио кутија 1* GPS антена 2*4 G антена 1*Инсталација водство.4 G и 5 G WIFI, да се направи целосна употреба на high-end мобилни телефони поддршка 5 G жариштата. Canbus изградена во 9.Поддршка воланот контрола.Поддршка оригинални автомобил информации.0, ве Молиме да се провери и потврди автомобил радио и на екранот е NTG4.ПРОЦЕСОР : Qualcomm Snapdragon (MSM8953) Octa core 2 GHz 2.ПРОЦЕСОРОТ е изградена-во Хексагонални 546 DSP квалитет на звукот е дополнително е подобрена!Користење на X9 LTE модем за поддршка на целосната Netcom 4 G мрежа : LTE Категорија 7 (downstream) / (возводно)!Поддршка за dual-band 2.Специјално направени за Мерцедес Бенц C180 C200 C280 C300 C350 W204 S204 (2007-2010) NTG4.25 инчен екран надградба , Plug and Play директно, Нема потреба кодирање или програмирање, Nondestructive инсталација.GPS звук е излез од лево на предните звучници.Компатибилен со/без користење на оригиналните навигација.Компатибилен со/ без влакна.Вграден микрофон.Вграден-во висока чувствителност GPS.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Поддршка за 4 G Sim картичка за 4 G мрежа и целосна Netcom 4 G мрежа за Северна Америка само : користете X9 модем, LTE Категорија 7 (downloadstream 300 Mbps)/(возводно 100 Mbps), во други области воопшто не поддржува 4 G мрежата.0, најголемиот 128 GB ги Поддржуваат заедничките видео формати : MP4, AVI, MKV, WMV, MOV, FLV и други заеднички видео формати!За поддршка на заедничките аудио формати : MP3, WMA, AAC, FLAC, МАЈМУН, WAV и други заеднички аудио формати! 7 бои избори за паркирање во внатрешноста.Автоматска поддршка за ПОМОШЕН Switch - за Некои стари автомобили рачно се вклучува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите