.

.

X-DREE 6# x 1/2 32 Нишка Смета Првенство Точка Хексадецимален Штекер Легиран Челик Копачка Завртки 50 Компјутери(6# x 1/2' '32 Rosca Recuento Првенство Точка Хексадецимален хексагона?

X-DREE 6 x 1/2 32 Нишка Смета Првенство Точка Хексадецимален Штекер Легиран Челик Копачка Завртки 50 Компјутери(6

DEN 255.12

Износ
Во продавницата.

Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Чаша Точка; Материјал : Легиран Челик.Пакет Содржина : 50(+/-2%) x Копачка Завртки; Име на Производ : Копачка Завртки; Конец Големина : 6# x 1/2" (D*L).Тежина : 30g; Главата Големина : 2mm/0.08".Хексадецимален Клуч Големина : 1.8 mm/0.07"; Главна Боја : Црна(Tamaño del hexágono : 1.8 mm / 0.07' '; Боја директорот : Негро.Тема Грофот : 32; Одделение : 12.9(Numero де hilos : 32; Grado : 12.9. 6# x 1/2" 32 Нишка Смета Првенство Точка Хексадецимален Штекер Легиран Челик Копачка Завртки 50 Pcs Made на легиран челик, хексадецимален главата копачка завртка првенство точка штекер.Често се користи за одржување на еден макара, опрема, или други делови од вртење во однос на вратило.0 Description во Spanish6 # x 1/2' '32 Rosca Recuento Првенство Точка Хексадецимален хексагонална Легиран Челик Копачка Завртки 50 Pcs Tipo де impulsión : Zócalo хексагонална; Estilo де ла cabeza : Punta де ла taza; Материјал : Acero де aleación Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) x tornillo prisionero; Nombre del producto : tornillo prisionero; Tamaño rosca de : 6 # x 1/2' '(D * L) Peso : 30 g; Tamaño де ла cabeza : 2 mm / 0.08' 'Tamaño del hexágono : 1.8 mm / 0.07' '; Боја директорот : Negro Número де hilos : 32; Grado : 12.9.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите