.

.

Гел Пета Чорапи, Хидратантна Нега Глуждот Зглобовите и Кожата‑friendly Навлажнувачки Чорапи Перат за Омекнување Отстранува Ексфолијација и Calluses

Гел Пета Чорапи, Хидратантна Нега Глуждот Зглобовите и Кожата‑friendly Навлажнувачки Чорапи Перат за Омекнување

DEN 201.36

Износ
Во продавницата.

Дизајниран со воздух дупка, пета напукнување, навлажнувачки, додека ефикасно стегање нозе.Дизајнирани за да и се намали пета повреди, така што на прсти се чувствуваат поудобно.Омекнување отстранува ексфолијација и calluses.Навлажнувачки спречува пукаат.Дише, перат дизајн, кожата‑пријателски, лесно да се грижи за единствена на нозете, обезбедување на доволно воздух за вашите нозе да дишат.Ефективна алатка за негување на глуждот зглобовите, направен од висок квалитет со силиконска материјал.Функција : 1. Омекнување отстранува ексфолијација и calluses.Навлажнувачки спречува пукаат.2. Ефективна алатка за негување на глуждот зглобовите, направен од висок квалитет со силиконска материјал.3. Дизајнирани за да и се намали пета повреди, така што на прсти се чувствуваат поудобно.4. Дизајниран со воздух дупка, пета напукнување, навлажнувачки, додека ефикасно стегање нозе.5. Дише, перат дизајн, кожата‑пријателски, лесно да се грижи за единствена на нозете, обезбедување на доволно воздух за вашите нозе да дишат.Спецификација : Предмет Тип : Навлажнувачки Socks Material : Силикони Рамен Должина : Околу. 16cm / 6.3 in Width : Прибл. 8cm / 3.1 во (производот има голема еластичност и упатство за мерење ќе имаат одредена разлика, но тоа не влијае на носењето)Пакет Листата : 2 x Навлажнувачки Socks Note : Ниска температура рака мие, природни ладно и суво, избегне силни изложување на сонце.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите