.

.

NesRabbit Чевли Рек Чевли Кабинет,Слободни Стои со Голем Капацитет Домаќинство Чевли Багажник,Складирање Чевли Управување со Страна Складирање Бар Фиока Дизајн и Сунѓ

NesRabbit Чевли Рек Чевли Кабинет,Слободни Стои со Голем Капацитет Домаќинство Чевли Багажник,Складирање Чевли

DEN 17860.32

Износ
Во продавницата.

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : специјално дизајнирани да ги задоволат потребите на современиот мебел,својата шармантна и елегантен стил ќе донесе нов изглед на вашата соба.МАТЕРИЈАЛ : Бамбус,Организаторот за Чување на Чевли на Нивоа,Отстранлив Полица со Фиока и Чадор Застане.СУНЃЕРОТ ПЕРНИЦА : независни чевли управување со отстранлив и перат сунѓерот перница,носат-отпорни, и нечистотија-отпорни,отстранлив капак и се перат,лесен за чистење.ДИМЕНЗИИ : Должина 98.5 см,Ширина 29.5 См,Висина 49.5 Cm,Овој Чевли Решетката Има Совршена Големина за да Се стави било Каде во Домот.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : во Прилог на Чевли,Можете исто Така Да зачувате Додатоци,Вреќи или Документи,Што, исто Така Може да Се Користи Како Клупата Кога Ќе Треба да се Врзат Чевлите, или Кога Сте Надвор од Стол,Тоа Може да Се постави било Каде во Домот,Кујна,Спална соба,Дневна Соба или надвор.Оваа Ходникот Клупата е Опремен со Мека и Удобна Перница за Седење,Што Можат да Носат Чевли или одмор за Момент.Спецификација : име на Производ : чевли rack Material : Бамбус+Сунѓерот+Cloth Dimensions : 98.5 см,Ширина 29.5 См,Висина 49.5 cm Furniture Структура : Рамка Structurepacking листата : Чевли багажник *1(украси не се вклучени)Вашето задоволство е наша единствена желба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме контактирајте не да дознаете за нашите производи,или можете да контактирате со нас.

Параметрите на производот

Product name:
shoe rack
Material:
Bamboo+Sponge+Cloth
Dimensions:
98.5cm,Width 29.5 Cm,Height 49.5 cm
Furniture Structure:
Frame Structure
packing list:
Shoe rack *1(The decorations are not included) :
Your satisfaction is our only wish.If you have any questions about our products,you can contact us to learn about our products,or you can contact us :

Им се допаѓа и на купувачите