.

.

IIIL Не Ткиво Ткаенина Складирање Чевли Багажник, Ходникот Кабинет Организатор Носителот Отстранлив Вратата Чевли Складирање Кабинет Полица DIY Мебел Дома Чевли Пол?

IIIL Не Ткиво Ткаенина Складирање Чевли Багажник, Ходникот Кабинет Организатор Носителот Отстранлив Вратата

DEN 2039.76

Износ
Во продавницата.

ДОБАР КВАЛИТЕТ : Овие пластични чевли полици се изработени од еколошки материјали, што нема да предизвика загадување на вашиот дом.Тоа е како силен и издржлив колку и оние метал чевли полици, и нема да рѓа и ги кородираат.Вие не мора да се грижите за тоа боење вашата сакана чевли.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој чевли шкафот може да се користи за да се одржи многу видови на предмети, како што се високи потпетици, чизми, патики, кожни чевли, рамни чевли и други обувки, како и други елементи, како што се чанти, капи и други додатоци, па дури и вазни и potted растенија може да се стави и многу повеќе.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Овој чевли складирање кабинет за ходникот е опремен со ред од куки, може да се стави на децата мали ранци, дами " мали чанти, чадори, копчиња, или некои украси кои може да се закачи.Можете дури и може да се откажам од некои многу светла облека и палта.Она што софистициран дизајн!.Лесно да се инсталира & оддели : чување На полица е собрани багажник, ќе треба да се инсталира тоа по добивањето на пакетот.Но овие чекори се многу едноставни.И овие чевли складирање полици се исто така лесно да се размонтираат.Ќе може да работи без никакви tools инсталацијата, која е многу лесен и брз.ДИЗАЈН : Модерен минималистички Чевли багажник, наменета за мали големина области.наредени полици за оптимизиран за употреба во било која област на куќата.Водоотпорен екстра трајни не-wovened ткаенина.Стабилна трајни здрав чевли кула чевли полица.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите