.

.

Про Бамбус Кујна 60pcs #8x3/4 Црна Решетка Главата Само Тапкање Филипс Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Голем Крст Вдлабнати Печурки Главата на Завртката

Про Бамбус Кујна 60pcs 8x3/4 Црна Решетка Главата Само Тапкање Филипс Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Тип : Решетка Главата Само Тапкање Филипс Завртки; Големина : #8x3/4"; Боја : Црна.Високо квалитетен материјал, изработени од поцинкуван јаглероден челик, заштита на животната средина, висока цврстина, анти деформација, анти - ' рѓа, анти-корозија, погодна за внатрешна, надворешна или влажна средина, со долг животен век.Парична казна изработка, мазна површина без брус, целосно и длабоко нишка главата, униформа стрес, не е лесно да се лизга, цврсти и издржливи.Темата може да го намали отпорот на завртка во и спречување на пукање.Остри опашката е лесно да се вежба дупки, без прво да дупчење.Тоа е широко се користат во дом и канцеларија опрема, ТВ ѕид заграда, комуникациска опрема, електронска опрема, итн.Фиксна компоненти, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Спецификација : Тип : Решетка Главата Само Тапкање Филипс Завртка Големина : #8x3/4"(4.2x19mm) Материјал : Јаглероден Челик Боја : Црна Површински третман : Оксидација Blackening Пакетот вклучува : 60 x Решетка Главата Само Тапкање Филипс Завртка За многу преработка на дрво потреби.Тоа е широко се користат во дом и канцеларија опрема, ТВ ѕид заграда, комуникациска опрема, електронска опрема, итн.Фиксна компоненти, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Погоден за сите видови на дрво, како што се дрво електрични апарати, електронска опрема, мебел, светилки и фенери, огради, врати и прозорци, итн.

Параметрите на производот

Type:
Truss Head Self Tapping Phillips Screw
Size:
#8x3/4(4.2x19mm)
Material:
Carbon Steel
Color:
Black
Surface treatment:
Oxidation Blackening
Package includes:
60 x Truss Head Self Tapping Phillips Screw
For many wood processing needs. :
It is widely used in home and office equipment, TV wall bracket, communication equipment, electronic equipment, etc. Fixed components, industrial and construction fasteners. :
Suitable for all kinds of wood, such as wood electrical appliances, electronic equipment, furniture, lamps and lanterns, railings, doors and windows, etc. :

Им се допаѓа и на купувачите