.

.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Karbonn Quattro L45 10 Инчен IPS со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Karbonn Quattro L45 10 Инчен IPS со Далечински управувач

DEN 1840.80

Износ
Во продавницата.

И тоа е прилагодлив, можат да се прилагодат на повеќето мобилни телефони, колку што екранот на телефонот големина не надминува 7 инчи.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина.USB напојува прави прстен светлина, може да се користи на отворено.Повеќе стабилно и корисни од другите.Ова е вашиот идеален прстен светлина за live stream, фотографија, selfie, You Tube видео снимање и така натаму.●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите