.

.

Вино Сложувач Поставите, Може да Носителот Шише Вино Носителот, Црвена Може да Сложувач Шише Редење Мат, Фрижидер за Countertop Кабинет Кујна

Вино Сложувач Поставите, Може да Носителот Шише Вино Носителот, Црвена Може да Сложувач Шише Редење Мат, Фрижидер

DEN 213.36

Износ
Во продавницата.

Висока температура и ниска температура отпор, највисок отпорност на топлина е до 240℃, минимум ладно отпор е -40℃.Погоден за домаќинство фрижидер лименки полица, многу практични и заштедува простор.Лесно да се чисти, нема деформација, може да се користи постојано.Доволно големи за да се одржи вашите пиво или други пијалаци лименки во хоризонтална положба или можете да ги наместите истите на мала пирамида.Може да се стави во машина за миење на садови за чистење, исто така, може да се стави во микробранова печка, рерна, фрижидер, итн.Опис : Оваа мала големина на фрижидер може да носител е доволно моќни за да го држите вашето пиво или други пијалаци лименки во хоризонтална положба.И тоа е лесно за чистење, кој може да се користи постојано.Погоден за домаќинство фрижидер лименки полица, тоа е многу практично и заштедува простор.Можете да имате една.Карактеристики : 1. Доволно големи за да се одржи вашите пиво или други пијалаци лименки во хоризонтална положба или можете да ги наместите истите на мала пирамида.2. Лесно да се чисти, нема деформација, може да се користи постојано.3. Висока температура и ниска температура отпор, највисок отпорност на топлина е до 240℃, минимум ладно отпор е -40℃.4. Може да се стави во машина за миење на садови за чистење, исто така, може да се стави во микробранова печка, рерна, фрижидер, итн.5. Погоден за домаќинство фрижидер лименки полица, многу практични и заштедува простор.Спецификација : Материјал : Silicone Color : Red Product Големина : Прибл. 30.6 * 9.5 cm / 12.0 * 3.7 inch Product Тежина : Околу. 75g Package се Вклучени : 1 * Силикони Може да Носителот Мат.

Параметрите на производот

Material:
Silicone
Color:
Red
Product Size:
Approx. 30.6 * 9.5cm / 12.0 * 3.7inch
Product Weight:
Approx. 75g
Package Included:
1 * Silicone Can Holder Mat :

Им се допаѓа и на купувачите