.

.

xigua 2 ПАРЧИЊА Светло Сина Селектирани Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување Плажа Торбичка

xigua 2 ПАРЧИЊА Светло Сина Селектирани Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.

УНИКАТЕН & ЖИВОПИСНИ ШЕМА ДИЗАЈН : печати на нашата мокра торба tote сет ги опфаќа внатре и надвор.Во овој момент, може да се мие со рака или со машина за перење.Не само практични туку исто така убави.Широката употреба и мода печати ќе ги задоволи сите ваши потреби, исто така, може да биде екстра убав подарок за вашето семејство/пријатели на Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Децата Ден итн.Исто така, може да биде убав подарок кеси за пријатели/семејство.7" (15 x 22cm)Тежина : 4.Оваа влажна крпа торбичка ќе сува брзо.ПРЕНОСНИ ВЛАЖНИ ТОРБИЧКА ЗА ОТВОРЕНО : Совршен за ставање вашите валкани алишта.Големите торбичка има две прегради дизајниран за одделување на чисти оние од валкани оние, пространа за вашиот бански костуми perfect или неформални носи.Вид Забелешка : xigua цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Малку крпа торба има еден џеб за вашите мали објекти, како сочинуваат essentials, паметен телефон, копчиња и ткива.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата крпа пелена влажни кесички се направени од високо квалитетни twill ткаенина, кој може да му одолее на вода за да се осигурите дека вашиот работи сува и влажна заминеме.ZIPPERED МОКРА ТОРБА СО WRISTLET : Со мазни патент и корисна рачка, 2 пакети влажни џеб кеси се лесно да се носат.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.Исто така се користат како обновливи торбичката за деца материјал или градите пумпа делови.Користење како влажни кеси за влажни плажа, пливаат или вода се игра облека додека можете да направите за перење.6 OZClosure Тип : Мазна zipper Portable : Силна зглоб strap Package Вклучувајќи : 2 x Влажно и Суво Pouchxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели сува влажни пошта, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите