.

.

Сет од 2 Големи Стакло Мејсон Тегла со Капак (3 Литар) | Херметички Стакло Складирање Контејнер за Храна, Брашно, Тестенини, Кафе, Бонбони, Куче Третира, Закуски и Пове?

Сет од 2 Големи Стакло Мејсон Тегла со Капак (3 Литар) | Херметички Стакло Складирање Контејнер за Храна, Брашно,

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Може да се слушне на воздухот се турка надвор од колачето тегли кога ќе се стави на врвот на.5-инчен големи тегли се направени од дебел, про-одделение стакло.Нашите Клиенти Се Допаѓа Family We сакате секој клиент кој ги става цел од нас да сакаме нашите производи колку што тоа го правиме.Ако мислите дека ние дојде до краток, ве молиме ги споделите со нас.Ќе биде tidying до вашиот дом или канцеларија малку, а исто така додавање на вашиот décor.СТИЛСКИ НАЧИН ЗА ЧУВАЊЕ на РАЗЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ – Добиете вашиот дом или канцеларија уреден и организиран со помош на овие провизии контејнери.ПОСВЕТЕНА на исполнување НА ВАШИТЕ ОЧЕКУВАЊА – Нашите клиенти да значи дека светот за нас, и ништо помалку од 100% задоволството на клиентите не е прифатливо.Тие се одлични за чување на предмети, како колачиња, брашно, шеќер, куче третира, билки, овес, ужина, кафе, тестенини, зачини, чај, и многу повеќе.Ние со задоволство ќе ги преземе item(s) врати за целосно враќање на средствата.Тие се одлични за објектите наоколу вашата кујна како колачиња, брашно, шеќер, слатки, бонбони, куче третира, билки, овес, ужина, кафе, тестенини, зачини, и чај.5 Инчи➡️ Направени од кристално чисто стакло➡️ Доаѓаат со стакло капаци дека за херметички печат Широка уста за брз, лесен пристап➡️ Тегли направени без BPA, хемикалии, или токсини ➡️ Безбедно за машина за миење на садови и микробранова Што Може да ги Чувате Во Овие Тегли?Добро, доста ништо.Не се решат за помалку, купи најдобри.Ако не сте задоволни со овие тренди мејсон тегли, тогаш ние ќе ги земе назад за целосна наплата, без прашања праша.Тие се цврсти и издржливи доволно за употреба во гаража или продавница премногу за чување на мали алатки, навртки, нокти, завртки, и други мали додатоци.Ова ќе го задржи она што е внатре свежи, безбедно и сигурно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите