.

.

LIMEI-ЗЕН САЛАДИН Регулаторот FX1N-20MR Индустриски Одбор за Контрола Програмабилни Логички Контролер 24V DC Реле Модул

LIMEI-ЗЕН САЛАДИН Регулаторот FX1N-20MR Индустриски Одбор за Контрола Програмабилни Логички Контролер 24V DC

DEN 852.00

Износ
Во продавницата.

★ Програмирање порта е порта за програмата испратите, преземете, за испитување и следење. ★ Тоа е еднократно, стабилна, лесно да се научат.На САЛАДИН пренос baud rate е 9600. ★ Програма е напишано во скала логика програмски јазик, поддржува за GX-Инвеститорот, GX-work2. ★ Висок квалитет на чип, стабилна , on-line преземете, on-line мониторинг, автоматското зачувување кога исклучување. ★ Ова програмабилни логички контролер користи индустриски одделение 32-битна MCU со силен анти-мешање и побрзо брзина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите