.

.

Водород Кислород Убавина Машина Сонда, Замена Убавина Машина Сонда Преносни Фирмата Еко Пријателски Салон за Убавина

Водород Кислород Убавина Машина Сонда, Замена Убавина Машина Сонда Преносни Фирмата Еко Пријателски Салон за

DEN 659.76

Износ
Во продавницата.

Замена на Делови : Совршена замена за стари или скршени еден, лесно да го инсталирате, удобен и практичен.Подобрување на Кожа : Водород кислород убавина инструмент додатоци, може да го подобри мрсна кожа, ја зголемуваат еластичноста на кожата и подобрување на тонот на кожата.Преносни : Компактен и лесен во тежина, тоа не заземаат многу простор, лесно за чување и го носат, погоден за салон за убавина.Кожата Чистење : Длабоко чистење, ги отстранува blackheads, ги отстранува кожа на лицето нафта и нечистотија, и unclogs порите.Одличен Материјал : Донесува добар материјал, безбедно и не се токсични, еко пријателски и без мирис, фирма и цврсти, трајни производи за употреба.Функција : 1. Кожата Чистење : Длабоко чистење, ги отстранува blackheads, ги отстранува кожа на лицето нафта и нечистотија, и unclogs порите.2. Подобрување на Кожа : Водород кислород убавина инструмент додатоци, може да го подобри мрсна кожа, ја зголемуваат еластичноста на кожата и подобрување на тонот на кожата.3. Замена на Делови : Совршена замена за стари или скршени еден, лесно да го инсталирате, удобен и практичен.4. Одличен Материјал : Донесува добар материјал, безбедно и не се токсични, еко пријателски и без мирис, фирма и цврсти, трајни производи за употреба.5. Преносни : Компактен и лесен во тежина, тоа не заземаат многу простор, лесно за чување и го носат, погоден за салон за убавина.Спецификација : Предмет Тип : Водород Кислород Машина Probe Material : ABSPurpose : Мал Меур Убавина Инструмент за Замена на Главата Пакет Листа : 1 x Водород Кислород Чистење Замена Главата.

Параметрите на производот

Item Type:
Hydrogen Oxygen Machine Probe
Material:
ABS
Purpose:
Small Bubble Beauty Instrument Replacement Head
Package List:
1 x Hydrogen Oxygen Cleansing Replacement Head :

Им се допаѓа и на купувачите