.

.

PJ373 Појас за Husky Компресори за Воздух 0.5 се Вклопува H1504ST A700062 Пумпа Замена на Делови (1/Pack)

PJ373 Појас за Husky Компресори за Воздух 0.5 се Вклопува H1504ST A700062 Пумпа Замена на Делови (1/Pack)

DEN 236.64

Износ
Во продавницата.

Вклучува (1/Pack) Husky Воздушниот Компресор Појас PJ373. Материјал Тип : Полиуретан;Големина : прибл.13 x 0.7 cm (5.1 x 0.3 инчи) (Д x Ш).Се вклопува Husky H1504 ST A700062 Пумпи.Го заменува стенли bostitch воздушниот компресор појас #ab-9075316. Компатибилен со : Одговара за Bostitch Воздушниот Компресор Диск AB-9075316 CAP2000 P CAP1512. Вклучува (1/Pack) Husky Воздушниот Компресор Појас PJ373 Материјал Тип : Полиуретан Големина : прибл.13 x 0.7 cm (5.1 x 0.3 инчи) (Д x Ш) Вклопува Husky H1504 ST A700062 Пумпи Заменува стенли bostitch воздушниот компресор појас #ab-9075316 Компатибилен со : Одговара за Bostitch Воздушниот Компресор Диск CAP2000 P CAP1512.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите