.

.

Водоотпорен Отворен ТВ Покритие за 40-42 инчен ТЕЛЕВИЗОР со Долниот Капак, Густа Ткаенина, Dustproof, и Водоотпорна ТВ Покрие со Далечински Управувач Џеб, Камила

Водоотпорен Отворен ТВ Покритие за 40-42 инчен ТЕЛЕВИЗОР со Долниот Капак, Густа Ткаенина, Dustproof, и Водоотпорна

DEN 588.00

Износ
Во продавницата.

Големина : ТВ покрие големина е 42"ширина x 26"висина x 5"длабочината, одговара за модерна 40"-42" LCD, LED, или други рамен екран.Ве молиме мерка вашиот тв големина правилно пред да ги купите, и препорачливо е да се избере на покрие големина малку поголема од ТВ големина.Водоотпорен ТВ Опфаќа : Овој тв поклопецот е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина која е обработена со водоотпорен слој на пудра за да се постигне подобро водоотпорен ефект.Тоа може да се заштити во живо од прашина, дожд, сонце, ветер и други временски промени.Запечатени Дното : Го покрие дното може да бидат целосно запечатена од страна долго лепенка, се спречи инвазијата на прашина или ветер да го одржите вашиот тв суви и чисти.На тв корица вклопува многу добро, по секоја страна на вашиот тв, гарантирање на 360° целосна protection.TV Планината Компатибилност : тв поклопецот е компатибилен со двоен ѕид месеци и една ѕидови планината, таванот и стои.Тоа е многу лесно да се инсталира и да се отстрани со велкро затворање.Лесно Џеб Складирање : Има џеб во задниот дел на капачето за складирање на далечинскиот управувач.На microsuede ткаенина за чистење вклучени за да им помогне ќе се исчисти прашината и полски ТВ Екранот.На ТВ поклопецот е направен од тешки оксфорд ткаенина, силни и издржливи за долго време се користи.На ткаенина со ПВЦ обложени назад е 100% водоотпорни, нудејќи заштита за вашиот ТЕЛЕВИЗОР од времето се промени.Шарени поврзувања совршено се покрие шевовите, спречување на инвазијата на прашина или дожд.Постои microsuede ткаенина за чистење во секој пакет на услуги за да ви помогне во чистење на прашина и полски ТВ Екранот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите