.

.

BAYCHEER HL455292 Тифани Флеш Планината Светлина Стакло Сенка Таванот Светлина Тела Транспарентен Таванот Планината Осветлување за Спалната соба, Кујната Островот, Корид

BAYCHEER HL455292 Тифани Флеш Планината Светлина Стакло Сенка Таванот Светлина Тела Транспарентен Таванот Планината

DEN 1103.76

Износ
Во продавницата.

❤ Тифани-стил стакло, собрани со користење на бакар лемење техника. ❤ Материјал : абажур е составен од обоени фузија уметност стакло инлеи, кој е рачно изработени производи.И со Бронза хардвер светилка сопственикот. ❤ Таванот Тела е голем плус на Спалната соба, Студија Соба, Дневна Соба,Ресторан, бар или Хотел. ❤ Рачно изработени Светилка Сенка со Шарени Дизајн, Романтични и мека осветлување,Тифани стакло сијалици се сметаат за дел од Art Nouveau движење,тоа не е само дома мебел,но, исто така, може да се чува како колекционерски предмети. ❤ Нашите производи доаѓаат со 1-година на производот гаранција.Ве молиме продавница со доверба!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите