.

.

УВ LED Помине Светилка, лак Лекување Светилка Брзо Сушење Мини LED Помине Светилка 60-тите години Безболно Smart Режим за Салон Дом и Патување

УВ LED Помине Светилка, лак Лекување Светилка Брзо Сушење Мини LED Помине Светилка 60-тите години Безболно

DEN 218.16

Износ
Во продавницата.

Надгради 45°собирање светилка чипови за да се реши проблемот на бавен лекување на обична светилка чипови.Надгради 45°собирање светилка чипови за да се реши проблемот на бавен лекување на обична светилка чипови. Нејзината светлина нема да го оштети ноктите, очите и кожата, и да ги заштитат рацете од затемнување. Погодна за лекување на различни ноктите гелови, како што се акрил гел, ПРЕДВОДЕНА гел, ноктите продолжување гел, УВ гел, итн.Полнење преку USB интерфејс дизајн, универзален USB Тип‑C интерфејс, погодно за помине уметност во секое време.

Параметрите на производот

Item Type:
UV Led Nail Lamp
Power:
5W
Number of Lamp Chips:
3PCS
Timing:
60S painless smart mode
Light Source Band:
365nm, 405nm/UVLED dual light source
Power Supply Interface:
USB
Product Size:
Approx.5.5 x 4.5cm / 2.2 x 1.8in
Package List:
1 x Nail Lamp1 x USB Cable :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Им се допаѓа и на купувачите