.

.

110 150 200 280 350Mm Должина 1Pcs Плоштад се Справи со Електрична Чекан Вежба Малку Цемент Ѕид конкретно Влијание Вежба Малку 5.5 6.5 8.5 Mm 18x350mm

110 150 200 280 350Mm Должина 1Pcs Плоштад се Справи со Електрична Чекан Вежба Малку Цемент Ѕид конкретно Влијание

DEN 249.60

Износ
Во продавницата.

Материјал : Други.DIY Материјали : Дрво.Сертификација : None.Тип : Други.Потекло : CN(Потекло).Материјал : Other DIY Материјали : Woodworking Certification : None Type : Other Origin : CN(Потекло)Должина на : 110 150 200 280 350 Mm Use : Ѕидани Дупчење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите