.

.

Хари Потер Хогвортс Алумни Сртот Компактен Патна Чанта Чанта Огледало Шминка

Хари Потер Хогвортс Алумни Сртот Компактен Патна Чанта Чанта Огледало Шминка

DEN 299.76

Износ
Во продавницата.

ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : секогаш Ќе се знае кој на fairest на сите нив е и со овој лесен, компактен патување огледало.Големина само во право за џебови, purses, и салата кеси нашата страна огледало е лесен додаток за патување, датум ноќи, и во секое време треба да има вашиот нос.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Оваа премија огледало е направена карактеристики на смола-на врвот дизајн прикажани.Мерки 0.25" (0.6 cm) во длабочина и околу 2.3" (5.7 cm) во дијаметар.Се продаваат поединечно.ЗАБАВА ЗА ДЕЦА, ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Погоден за различни намени, ова огледало е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, деверуша подарок, спа-дневно лекување, или во секое време подарок.Енергична, долго-траен УВ и водоотпорен мастило значи дека нема да овенат или smearing.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Хари Потер производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros со гордост се печатени во САД.ХАРИ ПОТЕР знаци, имиња и поврзани indicia се & WBEI. (s20).На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Ова страшно компактно огледало е супер издржлив и е совршена убавина додаток за вашата чанта.На шарки капак е украсен со смола-на врвот дизајн како што е прикажано.Компактниот е направен од хром-позлатен лим, и е само за 0.25" (0.6 cm) во длабочина.Огледала се околу 2.3" (5.7 cm) во дијаметар.За Дизајнот : Хари Потер е еден од најдобро продаваниот фантазија книга серија на сите времиња.Од умот на Џ. К. Роулинг, Хари, Рон, Hermione, Dumbledore, Волдеморт, Snape, Hagrid, и сите други појави во филмови, игри, и многу, и сè друго.Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен Хари Потер производ!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите