.

.

Гасоводот Црево Конектор 14mm 16mm Т-Форма Месинг Barb Црево Фитинг Tee Конектор 3 Начин Цевка Цевка Barb Бакар Бодликава Спојка Конектор Адаптер 1pcs (Боја : 16mm tee)

Гасоводот Црево Конектор 14mm 16mm Т-Форма Месинг Barb Црево Фитинг Tee Конектор 3 Начин Цевка Цевка Barb Бакар

DEN 2373.60

Износ
Во продавницата.

Навој градина црево конекција.Идеален за градинарски црева, наводнување уреди, висок притисок подлошки, чешми, тревник sprinklers и вода млазници.Напредни изглед квалитет.Новиот 14mm 16mm месинг tee фитинзи се прецизно изработени.Овој производ ги користи новите високо-квалитетни месинг.По ригорозни тестирање, отпорност на корозија, стабилен квалитет и долг животен век.Користете црево конектори за да се олесни инсталацијата.На лесен-за-да го исклучите и отворен адаптер обезбедува прецизна, безбедна, и течење-бесплатна конекција.only14mm 16mm Tee Tee Brass Packaging : 1 PCSAdvanced изглед quality The нови 14mm 16mm месинг tee фитинзи се прецизно изработени.Овој производ ги користи новите високо-квалитетни brass After ригорозни тестирање, отпорност на корозија, стабилен квалитет и долг животен век.Answer : ___________________________ Note : Прирачник производ големина мерење има плус или минус 0.3 mm грешка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите