.

.

LULU99 Снег Панталони,за Жени Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес Работи Висока Половината Јога Панталони Божиќ Панталони

LULU99 Снег Панталони,за Жени Меур Хип Кревање Вежбање Фитнес Работи Висока Половината Јога Панталони Божиќ

DEN 50.16

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.женска работа панталони.Произведено во САД или Увезуваат. ♥ 【За Големината】Постојат многу големини на овој Панталони.Нашата големина ќе биде помала од вообичаената.ве молиме проверете ја големината на табелата во опис на производот.Ние ви препорачуваме додавање на 1 или 300 големини Ако сакате лабава стил.девојка sweatpants затворање. ♥ ♥✈Здраво,Добредојдовте на LULU397 Продавница,Нашата продавница е многу висок квалитет на стоки, се Добредојдени да се купи!. ➤➤【Женска Sweatpants Материјал】 : Мода новина печати панталони се изработени од кожа-friendly полиестер материјал,имаат добри воздух. ➤➤【Дизајн】 : Меки, лесни, дише.жените јога панталони се изработени од највисок квалитет ткаенина, удобен водат & многу издржливи да ти чува ладно, суво & удобно како да работат надвор. ➤➤【Појавување】 : Овој салон панталони се совршени за да се спарите со кратки ракави, т-маица,лето резервоарот блузи,јакни,јакна, фармерки, шорцеви,секојдневен sweatpants,погоден за пролет,лето,есен. ➤➤【Повод】 : Овие лето плажа шорцеви се многу погодни за јога, фитнес салата, lounging дома, вежбање или со секојдневно носење.Може да се користи со високи потпетици да се направи канцелариска работа панталони. ➤➤【Функција】 : Широк нога, еластичен појас, директно нога, слаби нозе, лабави, висок половината, еластичен појас, drawstring, bootcut, длабоки џебови, joggers за жените, вообичаена дневна панталони, јога панталони, тренингот работи панталони, отворено дневна облека, пижами панталони за жени, спијат ноќе дневна панталони, тренингот leggings за жените.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите