.

.

Одговара Цевка O/D 8мм Пневматски Рака го Исклучи Вентил Притисни во Конекторот Брзо Ослободување на Воздухот Фитинг

Одговара Цевка O/D 8мм Пневматски Рака го Исклучи Вентил Притисни во Конекторот Брзо Ослободување на Воздухот

DEN 1286.40

Износ
Во продавницата.

Одговара Цевка O/D 8мм Пневматски Рака го исклучи Вентил Притисни Во Конекторот Брзо Ослободување на Воздухот Монтирање.Материјал Месинг и Polybutylene Одговара За Цевка O/D 8мм Оперативен притисок 0.8 Mpa(114 PSI) температурата на работа 0-60 целзиусови степени Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите